foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Zdalna wizyta w szkole na Litwie w ramach programu Erasmus+

Od 14 do 18 czerwca bieżącego roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w zdalnej wizycie w szkole na Litwie organizowanej w ramach projektu „Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century” programu Erasmus+.

Read more: Zdalna wizyta w szkole na Litwie w ramach programu Erasmus+

Calendar of Traditions

Efekt współpracy partnerów projektu, wspólny kalendarz.


 


s festyn 2019 plakat


 

 ERASMUS +

Zadanie zrealizowane w ramach zadania projektowego przed mobilnością w Hiszpanii

Gość w szkolnej bibliotece…

13 lutego br. w szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie, podczas którego uczniowie z naszej szkoły mogli posłuchać o polskich zwyczajach i tradycjach ludowych. W czasie prelekcji, którą wygłosił dr Stanisław Rogala – pisarz ziemi świętokrzyskiej - dzieci dowiedziały się o tym, co już przeminęło w polskiej tradycji i o tym, co w wielu domach, regionach kraju jest jeszcze kultywowane.

Read more: Gość w szkolnej bibliotece…

Działania projektowe w roku szkolnym 2018/ 2019

W roku szkolnym 2018/2019 w ramach projektu „Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century” programu Erasmus+ zrealizowano następujące działania:

Read more: Działania projektowe w roku szkolnym 2018/ 2019

 ERASMUS + Zadanie zrealizowane w ramach zadania projektowego przed mobilnością w Hiszpanii

Gość w szkolnej bibliotece…

13 lutego br. w szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie, podczas którego uczniowie z naszej szkoły mogli posłuchać o polskich zwyczajach i tradycjach ludowych. W czasie prelekcji, którą wygłosił dr Stanisław Rogala – pisarz ziemi świętokrzyskiej - dzieci dowiedziały się o tym, co już przeminęło w polskiej tradycji i o tym, co w wielu domach, regionach kraju jest jeszcze kultywowane.

Read more:  ERASMUS + Zadanie zrealizowane w ramach zadania projektowego przed mobilnością w Hiszpanii