foto1
foto1
foto1
foto1
foto1C5, Lithuania

14th -  18th  June 2021,

The last LTT activity was organized virtually by the Lithuanian school.

Read more: C5, Lithuania


Goście z ERASMUSA+ w Oblęgorku

Szkoła w Oblęgorku gości delegacje z czterech państw w ramach realizacji programu ERASMUS+ Uczniowie i nauczyciele z Hiszpanii, Litwy, Rumunii i Słowacji odwiedzili szkołę podstawową w Oblęgorku, która bierze udział w międzynarodowym projekcie „Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century” w ramach programu ERASMUS+. Celem wizyty jest integracja, poznawanie obcych kultur i obyczajów, a także doskonalenie znajomości języka angielskiego. 

Read more: Wizyta w Polsce

Trzecia mobilność zagraniczna uczniów ze szkoły w Oblęgorku

W dniach od 7 do 13 kwietnia 2019 r. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku wzięli udział w międzynarodowej mobilności w ramach projektu „Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century” akcji KA229 programu Erasmus+.

Read more: Trzecia mobilność zagraniczna uczniów ze szkoły w Oblęgorku

Mobilność zagraniczna uczniów ze szkoły w Oblęgorku do Rumunii w ramach programu Erasmus+

W dniach 15-22.12.2018 r. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku wzięli udział w międzynarodowej mobiliności w ramach projektu „Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century” akcji KA229 programu Erasmus+.

Read more: Mobilność zagraniczna uczniów ze szkoły w Oblęgorku do Rumunii w ramach programu Erasmus+

Druga mobilność zagraniczna uczniów ze szkoły w Oblęgorku

W dniach od 9 do 16 marca 2019 r. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku wzięli udział w międzynarodowej mobilności w ramach projektu „Traditions and customs – promoters of interculturality in the 21st century” akcji KA229 programu Erasmus+.

Read more: Druga mobilność zagraniczna uczniów ze szkoły w Oblęgorku